Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Legendárny Peter Forsberg opúšťa hokejové MS v Ostrave. Dcére sľúbil, že s ňou pôjde na koncert Taylor Swift

Pôsobil ako hokejový expert v štúdiu švédskej televízie Viaplay.
Menej ako 1 min. min.

14.5.2024 (SITA.sk) – Legendárny Peter Forsberg už nebude pokračovať ako hokejový expert v štúdiu švédskej televízie Viaplay na hokejových majstrovstvách sveta v Ostrave.

Po pondelkovom triumfe Švédov nad Nemcami (6:1) moderátor Peter Jihde poďakoval Forsbergovi za jeho prínos a postrehy pre televíznych divákov počas prvých troch stretnutí Švédska na šampionáte.

Forsberga nahradia ako experti ďalší bývalí skvelí švédski hokejisti Mattias Norström a Haakan Södergren. Informovalo o tom periodikum Expressen na svojom webe.

“Vraciam sa do Štokholmu. Musím ísť domov,” uviedol Forsberg a doplnil: “Už dávno som svojej dcére sľúbil, že s ňou pôjdem na koncert Taylor Swiftovej v Aréne Friends. Bol to vianočný darček. Synom Lennoxovi a Diegovi som už predtým umožnili navštíviť zápas Ligy majstrov Bayern Mníchov – Arsenal. Teraz je na rade ona, aby niečo zažila s otcom.”

Okrem toho má Peter Forsberg v pláne zájsť aj na preteky klusákov Elitloppet na dostihovej dráhe v Solvalle. Peter Forsberg pre slovenské médiá v Ostrave okrem iného povedal, že v slovenskom tíme vidí veľa talentu a aj to, že švédske mužstvo s elitnými obrancami z NHL bude na MS 2024 útočiť na zlato. Švédi čakajú na medailu zo svetového šampionátu už šesť rokov.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2024
Zdroj: SITA.sk – Legendárny Peter Forsberg opúšťa hokejové MS v Ostrave. Dcére sľúbil, že s ňou pôjde na koncert Taylor Swift © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie