Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Malokarpatské múzeum s radosťou oznamuje svoju účasť na prestížnej Európskej noci múzeí a galérií

Noc múzeí a galérií sa koná v sobotu 18. mája 2024. Na tento deň sme pre vás pripravili mimoriadny program, počas ktorého otvoríme naše brány od 15:00 do 21:00 hodiny. Čo vás čaká? Príďte objavovať bohatstvo našich expozícií a zúčastnite sa na prehliadkach, ktoré odkrývajú poklady našej histórie a kultúry. Návštevníci budú mať príležitosť vyskúšať […]
Menej ako 1 min. min.

Noc múzeí a galérií sa koná v sobotu 18. mája 2024. Na tento deň sme pre vás pripravili mimoriadny program, počas ktorého otvoríme naše brány od 15:00 do 21:00 hodiny.

Čo vás čaká?

Príďte objavovať bohatstvo našich expozícií a zúčastnite sa na prehliadkach, ktoré odkrývajú poklady našej histórie a kultúry. Návštevníci budú mať príležitosť vyskúšať si naše interaktívne expozície a zoznámiť sa s fascinujúcimi výstavami, ktoré sú v Malokarpatskom múzeu aktuálne inštalované.

Zvýraznite svoj zážitok umením!

Nezabudnite navštíviť sprievodný program k výstave „V objatí krajiny“, nazvaný „Ateliér – Poď, neboj sa umenia!“. Tento kreatívny workshop sa uskutoční medzi 16:00 a 18:00 hodinou, kde si pod vedením skúsených umelcov môžete vytvoriť vlastné umenie.

Súťaž na sociálnych sieťach

Ako bonus, nezabudnite počas návštevy múzea alebo galérie urobiť fotografiu, zverejniť ju na sociálnych sieťach s hashtagom #nmag2024sutaz a automaticky sa zapojíte do súťaže o atraktívne ceny od Slovenského národného múzea.

Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že Noc múzeí a galérií 2024 v Malokarpatskom múzeu bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom plným objavov a inšpirácie. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť ponoriť sa do sveta umenia a histórie pod zvláštnou atmosférou nočného múzea!

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie