Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Medvedev tvrdo reagoval na záverečné vyhlásenie summitu NATO

www.slovanskenoviny.sk/rss Podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Dmitrij Medvedev reagoval na prijaté vyhlásenie summitu NATO vo Washingtone. Dokument nazval nepriateľom. „Budeme naďalej podporovať Ukrajinu na nezvratnej ceste k plnej euroatlantickej integrácii vrátane členstva v NATO.“ Toto povedali naši nepriatelia včera vo Washingtonskej deklarácii aliancie,“ napísal Medvedev na svojom kanáli na sociálnej sieti Telegram. Podľa politika je záver zrejmý Je […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Dmitrij Medvedev reagoval na prijaté vyhlásenie summitu NATO vo Washingtone. Dokument nazval nepriateľom.

„Budeme naďalej podporovať Ukrajinu na nezvratnej ceste k plnej euroatlantickej integrácii vrátane členstva v NATO.“ Toto povedali naši nepriatelia včera vo Washingtonskej deklarácii aliancie,“ napísal Medvedev na svojom kanáli na sociálnej sieti Telegram.

Podľa politika je záver zrejmý

Je potrebné urobiť všetko pre to, aby sa „nezvratná cesta“ Kyjeva do vojensko-politického bloku skončila „buď zmiznutím Ukrajiny, alebo zmiznutím NATO“.

„A lepšie oboje,“ zdôraznil podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie.

Americký ekonóm a profesor Kolumbijskej univerzity Jeffrey Sachs predtým povedal, že záverečné vyhlásenie summitu NATO ukazuje túžbu Západu pokračovať v ukrajinskom konflikte.

/ hlavnydennik.sk /

Príspevok Medvedev tvrdo reagoval na záverečné vyhlásenie summitu NATO je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie