Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Neuveriteľná predikcia: Zlato porastie až na 40 000 dolárov za uncu

Egon von Greyerz, zakladateľ Matterhorn Asset Management Gold Switzerland, sa podelil o svoje postrehy, ktoré naznačujú potenciál pre podstatné zvýšenie cien zlata, a to na základe historických trendov a súčasných ekonomických podmienok. Vysvetlil, že zlato by mohlo dosiahnuť dokonca 40 000 USD za uncu. Predikcia ceny Táto odvážna predpoveď vychádza z rastúcich ekonomických neistôt, ktoré […]
Menej ako 1 min. min.

Egon von Greyerz, zakladateľ Matterhorn Asset Management Gold Switzerland, sa podelil o svoje postrehy, ktoré naznačujú potenciál pre podstatné zvýšenie cien zlata, a to na základe historických trendov a súčasných ekonomických podmienok. Vysvetlil, že zlato by mohlo dosiahnuť dokonca 40 000 USD za uncu.

Predikcia ceny

Táto odvážna predpoveď vychádza z rastúcich ekonomických neistôt, ktoré nútia investorov hľadať bezpečné útočisko pre svoje financie. Zlato, ktoré tradične slúži ako bezpečná investícia počas ekonomických kríz, môže v nasledujúcich rokoch zaznamenať významný nárast hodnoty. V tomto prípade sú predpoklady podobné ako pri Bitcoine. Rozdiel je v tom, že zlato túto úlohu historicky potvrdilo niekoľkokrát. Bitcoin nie.

Autor predikcie

Von Greyerz je známy svojimi kontroverznými názormi a často varuje pred rizikami spojenými s fiat menami a prebytočným tlačením peňazí centrálnymi bankami. Verí, že práve tieto faktory môžu viesť k masívnemu nárastu ceny zlata. Tvrdí, že ak by centrálne banky prestali manipulovať trhy a nechali ekonomické sily fungovať, cena zlata by mohla vystreliť do neba. To súvisí aj so stratou dôvery v americký dolár.

Jedným z hlavných faktorov, ktoré môžu prispieť k takémuto nárastu, je vysoká inflácia. Inflácia znižuje kúpnu silu meny, čo vedie investorov k hľadaniu alternatívnych foriem uchovania hodnoty. Zlato, ako obmedzený a všeobecne akceptovaný zdroj hodnoty, je jednou z najvýhodnejších možností. Súčasná monetárna politika, ktorá zahŕňa masívne tlačenie peňazí, povedie k dramatickému zníženiu ich hodnoty, čo spôsbí, že sa zvýši cena zlata.

With the collapse of the Western financial and political systems now happening before our eyes, wealth preservation takes on a totally different meaning. https://t.co/fwsVE0SEwv

— Egon von Greyerz (@GoldSwitzerland) July 8, 2024

92%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Bitmarkets a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

The post Neuveriteľná predikcia: Zlato porastie až na 40 000 dolárov za uncu appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie