Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Nové Zámky: Remeselníci sa môžu prihlásiť na trh Mesto Nové Zámky a Novovital pozývajú všetkých šikovných a tvorivých ľudí na Letný remeselný trh, ktorý sa uskutoční 2…

🇸🇰 Remeselníci sa môžu prihlásiť na trh Mesto Nové Zámky a Novovital pozývajú všetkých šikovných a tvorivých ľudí na Letný remeselný trh, ktorý sa uskutoční 27. júla 2024 od 9:00 do 16:00 hod. v parku na Bernolákovom námestí. Organizátor si z kapacitných dôvodov vyhradzuje právo výberu trhovníkov, ktorým budú následne bezplatne poskytnuté trhové miesta. Ich […]
Menej ako 1 min. min.

🇸🇰 Remeselníci sa môžu prihlásiť na trh
Mesto Nové Zámky a Novovital pozývajú všetkých šikovných a tvorivých ľudí na Letný remeselný trh, ktorý sa uskutoční 27. júla 2024 od 9:00 do 16:00 hod. v parku na Bernolákovom námestí.
Organizátor si z kapacitných dôvodov vyhradzuje právo výberu trhovníkov, ktorým budú následne bezplatne poskytnuté trhové miesta. Ich počet je limitovaný. Organizátor neposkytuje stôl, sedenie a ani elektrickú prípojku.
Čestné prehlásenie a žiadosť môžete poslať do 15. júla 2024 e-mailom na adresu jana.krajci@novezamky.sk, alebo osobne odovzdať v kancelárii mestského úradu č. dverí 113. Po posúdení organizátor telefonicky oznámi predajcom rozhodnutie o účasti, príp. neúčasti na Letnom remeselnom trhu v termíne najneskôr do 19. júla 2024.
🇭🇺 Kézművesek jelentkezhetnek a vásárra
Érsekújvár Önkormányzata és a Novovital minden ügyes és kreatív alkotót a Nyári kézműves vásárra, melyet 2024. július 27-én, 9:00-16:00 óra között rendeznek meg a Bernolák téri parkban.
A szervező kapacitási okok miatt fenntartja a jogot az árusok kiválasztására, akiknek a piacteret térítésmentesen biztosítja. A számuk korlátozott. A szervező asztalt, ülőhelyet és elektromos hálózathoz való csatlakozást nem biztosít.
A becsületbeli nyilatkozatot és a kérelmet 2024. július 15-ig küldhetik el a jana.krajci@novezamky.sk e-mail címre, vagy személyes leadhatják a városi hivatal 113-as ajtójában. Az elbírálást követően a szervező telefonon értesíti az árusokat a Nyári kézműves vásáron való részvételről/nem részvételről, mégpedig legkésőbb 2024. július 19-ig.
https://www.novezamky.sk/vismo/dokumenty2.asp?id=54419&n=remeselnici-sa-mozu-prihlasit-na-trh-kezmuvesek-jelentkezhetnek-a-vasarra&p1=33473Zdroj: Mesto Nové Zámky

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie