Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Nový Ford Puma: pohodový, pokojný a pripojený

Nový Ford Puma patrí do kategórie kompaktných crossoverov, uľahčuje jazdu v meste a ponúka priestor pre päť osôb a ich všetky osobné veci.  Cestovanie v úplne novom interiéri s veľkými digitálnymi displejmi, špičkovou konektivitou a pokročilými jazdnými technológiami predstavuje skutočne príjemnú jazdu  a relax za volantom.  Nový Ford Puma patrí do kategórie kompaktných crossoverov, uľahčuje […]
2 min.

Nový Ford Puma patrí do kategórie kompaktných crossoverov, uľahčuje jazdu v meste a ponúka priestor pre päť osôb a ich všetky osobné veci. 

Cestovanie v úplne novom interiéri s veľkými digitálnymi displejmi, špičkovou konektivitou a pokročilými jazdnými technológiami predstavuje skutočne príjemnú jazdu  a relax za volantom. 

Nový Ford Puma patrí do kategórie kompaktných crossoverov, uľahčuje jazdu v meste a ponúka priestor pre päť osôb a ich všetky osobné veci. Cestovanie v úplne novom interiéri s veľkými digitálnymi displejmi, špičkovou konektivitou a pokročilými jazdnými technológiami predstavuje skutočne príjemnú jazdu  a relax za volantom  

V interiéri sa nachádza nový kokpit v štýle športových vozidiel. Vysoko umiestnené obrazovky sú naklonené smerom k vodičovi a obklopujú cestujúcich, pričom počet fyzických tlačidiel je v záujme vytvorenia pokojného prostredia obmedzený na minimum. 

Sofistikované technológie umožňujú jazdiť prirodzenejším spôsobom využitím tempomatu, spomalia vozidlo pri prejazde križovatkami a v zákrutách, pomáhajú vodičovi lepšie vidieť do zákrut v noci a poskytujú aj pohľad z vtáčej perspektívy na stredovej obrazovke, takže parkovanie na rušných uliciach bude hračkou. 

Technológie, ktoré uľahčujú život 

Vďaka dvom veľkým obrazovkám majú vodiči neustále prehľad a kontrolu nad vozidlom. 12,8-palcový digitálny prístrojový panel s ostrým obrazom možno prispôsobiť tak, aby zobrazoval informácie, ktoré sú pre vodiča najpotrebnejšie. 

12,0-palcová stredová dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením zase uľahčuje zobrazovanie a ovládanie máp, používanie systému informácií, zábavy a rôznych funkcií, napríklad klimatizáciu a vyhrievanie sedadiel.  

S novou Pumou je jazda jednoduchšia. Inteligentný adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go a s asistentom jazdy v strede jazdného pruhu dokáže plynulo zrýchľovať a brzdiť, aby bola jazda prirodzenejšia. 

Okrem toho dokáže pomocou prediktívneho asistenta rýchlosti prispôsobiť rýchlosť jazdy podľa zákrut, kruhových objazdov alebo podľa vjazdov na diaľnicu alebo výjazdov z diaľnice. V meste možno použiť 360-stupňový systém priestorových kamier a zobraziť pohľad z vtáčej perspektívy, aby ste pri parkovaní vozidlo nepoškriabali. 

Nová Puma má praktické funkcie veľkého auta. 80-litrový úložný priestor MegaBox v podlahe batožinového priestoru je dostatočne veľký pre malý nákup zo supermarketu. Do batožinového priestoru možno nastojato odložiť dve súpravy golfových palíc a aj pri prevážaní piatich osôb je k dispozícii viac ako 450 litrov priestoru pre batožinu, nákup alebo klietku pre psa

Zákazníci sa môžu rozhodnúť pre výbavu Titanium, ST-Line alebo ST-Line X, pričom každá sa už teraz vyznačuje kultovým štýlom exteriéru inšpirovaným kupé a jedinečným dizajnom predného nárazníka, mriežky chladiča a zliatinových diskov kolies. 

Vývoj aj výroba modelu Puma prebieha v Európe – vyrába sa v najmodernejšom montážnom závode Ford Otosan v rumunskej Craiove.

 

The post Nový Ford Puma: pohodový, pokojný a pripojený appeared first on Autogratis.sk.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie