Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Odkaz premiéra Fica!

www.slovanskenoviny.sk/rss Po 55. dňoch od atentátu je predseda vlády naspäť v práci, informuje o tom Úrad vlády Slovenskej republiky Dnes, v utorok 9. júla 2024 predseda vlády SR Robert Fico prvýkrát viedol rokovanie vlády SR. Len 55 dní uplynulo od hrozného atentátu na výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej, pri ktorom premiér utrpel ťažké zranenia. „Pomaly sa vraciam […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Po 55. dňoch od atentátu je predseda vlády naspäť v práci, informuje o tom Úrad vlády Slovenskej republiky Dnes, v utorok 9. júla 2024 predseda vlády SR Robert Fico prvýkrát viedol rokovanie vlády SR. Len 55 dní uplynulo od hrozného atentátu na výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej, pri ktorom premiér utrpel ťažké zranenia.

„Pomaly sa vraciam do pracovného tempa a dúfam, že čoskoro budem v poriadku, aby som mohol naplno vykonávať svoju funkciu, do ktorej ma zvolili občania Slovenskej republiky,“ povedal predseda vlády SR.

Dnešné zasadnutie vlády bolo zamerané na zlepšenie čerpania peňazí z eurofondov a plánu obnovy.

Zajtra 10. júla sa uskutoční tradičné stredajšie rokovanie vlády, ktoré bude opätovne viesť predseda vlády SR Robert Fico.

„Pomaly sa vraciam do pracovného tempa a dúfam, že čoskoro budem v poriadku, aby som mohol naplno vykonávať svoju funkciu, do ktorej ma zvolili občania Slovenskej republiky,“ povedal Fico. V stredu (10. 7.) sa uskutoční tradičné rokovanie vlády, ktoré bude podľa Úradu vlády SR opätovne viesť premiér.

Silný odkaz Fica na sociálnej sieti

Po tom ako sa objavil premiér Fico na verejnosti, denníčky spustili vlnu hystérie. Ich hlavnou témou je, prečo mal jeden deň premiér premiér francúzke barle a ďalší deň chodí iba o paličke.

Premiér však na sociálnej sieti napísal odkaz, ktorý jasne pochopí každý: „Drahé progresívno liberálne médiá a opozícia, prepáčte, že som prežil, ale som späť“

/ hlavnydennik.sk /

Príspevok Odkaz premiéra Fica! je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie