Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Paříž instaluje „antisexuální“ postele, aby zabránila orgiím mezi sportovci na OH

Pařížská Olympiáda bude v mnoha směrech velmi bizarní. Vlastně již její počátek, kdy na oslavu LGBTQI nesly olympijský oheň hned tři Drag Queen, nám naznačil, že půjde o Olympiádu v mnoha směrech netradiční. Podporou LGBTQI agendy bude i otevření „Pride house“ tedy domu pýchy, kde se mají scházet LGBTQI sportovci a návštěvníci Olympiády. Ovšem Macron […]
Menej ako 1 min. min.

Pařížská Olympiáda bude v mnoha směrech velmi bizarní. Vlastně již její počátek, kdy na oslavu LGBTQI nesly olympijský oheň hned tři Drag Queen, nám naznačil, že půjde o Olympiádu v mnoha směrech netradiční.

Podporou LGBTQI agendy bude i otevření „Pride house“ tedy domu pýchy, kde se mají scházet LGBTQI sportovci a návštěvníci Olympiády.

Ovšem Macron myslí i na klimatickou agendu, takže v červencových vedrech se budou muset sportovci obejít bez klimatizace.

A nejen to, jejich postele mají být navrženy tak, aby údajně nelákaly k orgiím.  Ty budou zřejmě povoleny jen pro LGBTQI menšiny v jejich speciálním „pride house.“

V neposlední řadě je třeba podpořit i budoucí digitální diktaturu, takže bez QR kódu (speciálního přiděleného ID) se nikdo do části Paříže neodstane, což se ovšem netýká jen sportovců a návštěvníků, ale také místních obyvatel.

Pařížská Olympiáda tak bude zahrnovat vše, co aktuální globalistická agenda podporuje a propaguje…

Pařížané se připravují na těžkou práci v podobě pořádání letních olympijských her, které začnou za nějakých 70 dní.

Nekontrolovaná masová migrace zhoršuje existující problémy s násilím a chudobou, s rozpadající se sociální strukturou a chaosem v ulicích, což jistě dále přispěje k obohacování návštěvníků Olympiády.

Ale co, alespoň mohou všichni bezpečně spát s vědomím, že se v Paříži pro sportovce instalovaly postele proti sexu, aby omezily sexuální hrátky elitních světových sportovců!

Před olympijskými hrami v roce 2024 dorazily do Paříže ‚antisexuální‘ postele, jejichž materiály a malé rozměry mají údajně za cíl odradit sportovce od toho, aby se během soutěže oddali bezuzdným orgiím.

Menší lůžka znamenají, že zde není místo, aby se do nich pohodlně vešly dvě osoby.

Postele vyrobila stejná firma, která vyrobila nábytek pro olympijské hry 2020 v japonském Tokiu.

Dva nebo více sportovců na takovém lůžku by se stali kořistí recyklovatelných kartonových rámů, které jsou navrženy tak, aby se pod takovou vahou zhroutily.

Příběhy o divokém sexu mezi sportovci jsou časté.

Například stolní tenista Matthew Syed již dříve řekl londýnským Timesům, že na hrách v Barceloně v roce 1992 zažil zhýralé chvíle a řekl:

„Za ty dva a půl týdne jsem se dostal do postele častěji než za zbytek svého života.“

Na hrách v Londýně v roce 2012 jeden anonymní sportovec přiznal, že si dali „čtverku“ s mužským týmovým kolegou a dvěma ženami v olympijské vesnici.

Nemusíte být odborníkem, aby vám došlo, že speciální postele mladé lidi zřejmě neodradí.

Americký dvojnásobný zlatý medailista řekl: „Viděl jsem lidi, kteří měli sex přímo na veřejnosti. Na trávě, mezi budovami…“

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie