Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Potrebujete nové doklady? V Trnave si ich počas budúceho týždňa nevybavíte

Občianske preukazy, vodičské preukazy a cestovné pasy si občania môžu vybaviť na ktoromkoľvek inom oddelení dokladov.
Menej ako 1 min. min.

16.5.2024 (SITA.sk) – Oddelenie dokladov a evidencia vozidiel v klientskom centre na Kollárovej ulici v Trnave budú na budúci týždeň pracovať z technických príčin v obmedzenom režime. Podľa informácií trnavskej polície bude evidencia vozidiel zatvorená v pondelok a utorok 20. a 21. mája.

Pracovisko počas týchto dní nebude vykonávať žiadne úkony. Oddelenie dokladov bude zatvorené od stredy 22. mája až do konca týždňa a nebude v tomto čase vykonávať žiadne úkony.

Polícia v tejto súvislosti upozorňuje, že občianske preukazy, vodičské preukazy a cestovné pasy si občania môžu vybaviť na ktoromkoľvek oddelení dokladov, teda aj v inom okrese, ako v tom, v ktorom majú trvalé bydlisko.

Výnimkou je výmena zahraničného vodičského preukazu za slovenský. V tomto prípade sa žiadatelia musia obrátiť na Okresné riaditeľstvo PZ v okrese, v ktorom majú trvalý pobyt.

Viac k témam: cestovné pasy, Doklady, evidencia vozidiel, občianske preukazy, oddelenie, trnavská polícia, vodičské preukazy, vybavenie
Zdroj: SITA.sk – Potrebujete nové doklady? V Trnave si ich počas budúceho týždňa nevybavíte © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie