Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

“Prehrali sme tieto voľby”: Belgický premiér priznal porážku liberálov

www.slovanskenoviny.sk/rss Po porážke strany vyzval belgický premiér na zostavenie novej vlády Belgický premiér Alexander de Croo priznal porážku svojej liberálnej strany vo voľbách do federálneho a regionálneho parlamentu a vyzval na skoré zostavenie novej vlády. “Je to pre nás mimoriadne ťažký večer. Prehrali sme tieto voľby. Toto nie je výsledok, ktorý sme očakávali. Preberám za […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Po porážke strany vyzval belgický premiér na zostavenie novej vlády

Belgický premiér Alexander de Croo priznal porážku svojej liberálnej strany vo voľbách do federálneho a regionálneho parlamentu a vyzval na skoré zostavenie novej vlády.

“Je to pre nás mimoriadne ťažký večer. Prehrali sme tieto voľby. Toto nie je výsledok, ktorý sme očakávali. Preberám za to zodpovednosť. Sústredím sa na aktuálne dianie, kým nebude vymenovaný môj nástupca. Som presvedčený, že potrebujeme novú vládu čo najskôr,“ povedal De Croo na konferencii v Bruseli.

Liberálna strana belgického premiéra Alexandra de Croa – Open Vld – utrpela podľa predbežných údajov porážky vo voľbách do Snemovne reprezentantov – federálneho parlamentu a regionálneho parlamentu Flámska na pozadí posilňovania vlasteneckej strany „Flámsky záujem“.

skspravy.sk

Príspevok “Prehrali sme tieto voľby”: Belgický premiér priznal porážku liberálov je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie