Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

PRIMÁTOR NAVŠTÍVIL SPEVÁCKY ZBOR RADOSŤ V LETNOM TÁBORE

    Počas prvých dvoch týždňov prázdnin organizuje Spevácky zbor Radosť letný tábor už takmer 40 rokov.   Prvý turnus s deťmi do 10 rokov sa skončil v sobotu a od tejto soboty sa animátori venujú deťom a mládeži od 11 do 16 rokov.   Animátorom môže byť každý, ale nie len tak. Musí na […]
Menej ako 1 min. min.

 

 

Počas prvých dvoch týždňov prázdnin organizuje Spevácky zbor Radosť letný tábor už takmer 40 rokov.

 

Prvý turnus s deťmi do 10 rokov sa skončil v sobotu a od tejto soboty sa animátori venujú deťom a mládeži od 11 do 16 rokov.

 

Animátorom môže byť každý, ale nie len tak. Musí na sebe pracovať v škole animácie. Po jej absolvovaní sa môže stať vedúcim.

 

Dnes prišiel na návštevu primátor Pavol Kvál spolu s viceprimátorom Jurajom Gubánim a splnomocnencom Gáborom Klenovicsom. Neprišli s prázdnymi rukami. Priviezli plný kufor červených melónov a iných dobrôt, ktoré im chalani z tábora pomohli povykladať.

 

Vedúci zboru Ferko Podolský im porozprával o tom, ako letný tábor pripravujú, ako sa naň každý rok deti a mládež tešia, že tohtoročnou témou je Narnia a tiež aké úžasné zážitky si z letného tábora všetci odnášajú a roky na ne spomínajú.

 

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie