Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Progresívne Slovensko je opäť mimo, ale v akcii !

www.slovanskenoviny.sk/rss Aktuálne si vymysleli výzvu Vláde SR, aby prispela k finančnej pomoci Ukrajine a odsúdila ruské útoky. Povedzme si to priamo a jasne: ďakujme Bohu, že partička okolo umelo vytvoreného politika Šimecku, čiže PS nezískala mandát na vládnutie. To by sme pozerali – politika by bola ako cez kopirák toho, čo predvádzala v prezidentskom paláci niekdajšia podpredsedníčka […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Aktuálne si vymysleli výzvu Vláde SR, aby prispela k finančnej pomoci Ukrajine a odsúdila ruské útoky.

Povedzme si to priamo a jasne: ďakujme Bohu, že partička okolo umelo vytvoreného politika Šimecku, čiže PS nezískala mandát na vládnutie. To by sme pozerali – politika by bola ako cez kopirák toho, čo predvádzala v prezidentskom paláci niekdajšia podpredsedníčka PS Zuzana Čaputová. Všetko možné na prvom mieste, len nie Slovensko a jeho záujmy.

Mám za to, že Ukrajine pomáhame vrchovatou mierou a dávame im toľko, že často mám pocit, že slovenský občan je odsunutý až na druhú koľaj.

A presne toto je niečo, čo spoločnosť a občania neočakávajú. Naopak – chcú a potrebujú cítiť, že aj o ich potreby a starosti má niekto záujem a bude ich riešiť. Inak povedané, a to dávam celému PS do pozornosti, že Ukrajina nie je ani náhodou téma, ktorú chce občan rozoberať.

Jeho trápia iné veci: ceny v obchodoch, stav zdravotníctva či školstva, vymožiteľnosť práva, výška dôchodkov a podobne. Nie vaše nekonečné nariekanie nad problémami, ktoré našimi problémami nie sú.

Skúste sa zamyslieť a pochopíte, že hodnoty na Slovensku netvoria, pri všetkej úcte, občania Ukrajiny, ale občania Slovenska.

Slováci a Slovenky si už dosť odžili na to, aby sa tu niekto ako vy, bez štipky elementárnej úcty k vlastnému štátu a vlastnému národu, snažil spoločnosť rozdeľovať.

A viete ako? Veľmi lišiacky, naozaj sofistikovane, ako z učebnice ideológií: vnášate a otvárate v politike témy, ktoré nijako nepomáhajú občanom, nijako nevplývajú na rozvoj spoločnosti.

Skôr naopak: dehonestujú tradície, zvyky, históriu a národ. Aj preto tu máme denne na stole požiadavky na adopciu detí pármi rovnakého pohlavia, preto niektoré deti dnes vlastne nevedia či sú chlapec, alebo dievča, preto sa téma o drogách dostáva do roviny, kde je ich zabijačsky fenomén absolútne zľahčovaný.

Preto sa z politiky vytratili normálne témy z ekonomiky, zdravotníctva, sociálnych vecí, hospodárstva….

Nesiete zodpovednosť za deštrukciu komunikácie a úpadku obsahu v slovenskej politike.

Preto, ak máte opäť vypúšťať bezhlavo do priestoru hlúposti, tak radšej zostaňte ticho. Vo vašom prípade naozaj platí známe: mlčať je zlato.

/ Jozef Viktorín / skspravy.sk /

Príspevok Progresívne Slovensko je opäť mimo, ale v akcii ! je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie