Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Robinhood Europe a Solana Staking

V posledných rokoch sme svedkami neustáleho nárastu záujmu o kryptomeny a s tým súvisiace služby. Jednou z najnovších inovácií v tomto priestore je zavedenie stakingu kryptomeny Solana (SOL) prostredníctvom platformy Robinhood Europe. Tento krok predstavuje významný míľnik pre kryptomenový sektor v Európe, kde sa Robinhood snaží rozšíriť svoje služby napriek regulačným výzvam v USA. Robinhood […]
Menej ako 1 min. min.

V posledných rokoch sme svedkami neustáleho nárastu záujmu o kryptomeny a s tým súvisiace služby. Jednou z najnovších inovácií v tomto priestore je zavedenie stakingu kryptomeny Solana (SOL) prostredníctvom platformy Robinhood Europe. Tento krok predstavuje významný míľnik pre kryptomenový sektor v Európe, kde sa Robinhood snaží rozšíriť svoje služby napriek regulačným výzvam v USA.

Robinhood Europe, pobočka populárnej platformy na obchodovanie s digitálnymi aktívami, oznámila spustenie stakingu Solana s atraktívnym ročným percentuálnym výnosom (APY) vo výške 5%. Táto ponuka je dostupná pre európskych zákazníkov ako súčasť expanzie spoločnosti po celom kontinente. Staking umožňuje držiteľom SOL získať pasívny príjem prostredníctvom ich investícií, čo je v súčasnosti veľmi žiadaná funkcia.

Zavedenie stakingu Solana v Európe je reakciou na nepriateľský postoj americkej Komisie pre cenné papiere a burzy (SEC), ktorá klasifikovala niektoré tokeny, vrátane SOL, ako cenné papiere, čo viedlo k ich vyradeniu zo zoznamu v USA. Tento krok Robinhoodu môže signalizovať snahu o diverzifikáciu svojich služieb a zároveň poskytnúť európskym investorom príležitosti, ktoré nie sú dostupné v USA.

Okrem stakingu Solana Robinhood Europe zavádza aj lokalizované verzie svojej platformy, aby zlepšila adopciu kryptomien v celej Európe. Používatelia v Taliansku, Poľsku a Litve budú mať prístup k týmto službám ako prví, čo naznačuje strategický prístup spoločnosti k rozširovaniu svojich operácií.

Významným aspektom tejto expanzie je aj zavedenie vzdelávacích modulov zameraných na web3 technológie, ako sú Avalanche (AVAX), Bitcoin (BTC) a stablecoin spoločnosti Circle. Tieto moduly majú za cieľ poskytnúť používateľom hlbšie pochopenie kryptomenového ekosystému a podporiť ich v rozhodovacom procese pri investovaní.

Celkovo vzaté, rozhodnutie Robinhood Europe ponúknuť staking Solana a ďalšie prispôsobené služby odzrkadľuje rastúci trend poskytovania inovatívnych a prispôsobených finančných produktov v rámci kryptomenového priestoru. Tento krok môže mať pozitívny dopad na adopciu kryptomien v Európe a posilniť dôveru investorov v digitálne aktíva ako legitímnu súčasť ich investičného portfólia. Zároveň to môže byť signálom pre ostatné finančné inštitúcie, aby sa prispôsobili meniacej sa regulačnej krajinke a hľadali nové príležitosti na globálnom trhu.

Zdroj: cryptonews

Príspevok Robinhood Europe a Solana Staking je zobrazený ako prvý na Kryptoblog24.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie