Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Rusko a Bielorusko spustili druhú fázu taktických jadrových cvičení

Ruskí a bieloruskí vojaci spustili druhú fázu taktických jadrových cvičení v Rusku, oznámilo v utorok ruské ministerstvo obrany. Informuje o tom agentúra Reuters. Cieľom manévrov je uistiť sa, že príslušníci oboch armád a ich vybavenie sú pripravení na ochranu suverenity a územnej celistvosti Ruska a Bieloruska, uviedol ruský rezort obrany. Rusko a Bielorusko uskutočnili spoločné […]
Menej ako 1 min. min.

Ruskí a bieloruskí vojaci spustili druhú fázu taktických jadrových cvičení v Rusku, oznámilo v utorok ruské ministerstvo obrany. Informuje o tom agentúra Reuters.

Cieľom manévrov je uistiť sa, že príslušníci oboch armád a ich vybavenie sú pripravení na ochranu suverenity a územnej celistvosti Ruska a Bieloruska, uviedol ruský rezort obrany.

Rusko a Bielorusko uskutočnili spoločné cvičenie vzdušných síl

“Počas cvičenia sa riešia záležitosti spoločných cvičení jednotiek ozbrojených síl Ruskej federácie a Bieloruskej republiky súvisiace s používaním nestrategických jadrových zbraní v boji,” uviedlo ministerstvo.

Ruské ministerstvo zahraničných vecí v máji podotklo, že cvičenie by mohlo “schladiť horúce hlavy v hlavných mestách na Západe”. Išlo o reakciu na slová francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, ktorý spomenul možnosť vyslania európskych jednotiek na obranu Ukrajiny.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie