Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Rusko musí zabezpečiť, aby mali jeho vojaci na Ukrajine dostatok zdrojov, tvrdí Putin

Ruský prezident Vladimir Putin v stredu na stretnutí o ruskom obrannom priemysle vyhlásil, že tamojšia vláda musí urobiť všetko, čo je v jej silách v záujme zabezpečenia všetkých prostriedkov potrebných pre vojakov bojujúcich na Ukrajine. Informujeme o tom podľa správy agentúry Reuters. “Musíme čo najefektívnejšie využiť všetky naše administratívne zdroje na to, aby sme zabezpečili […]
Menej ako 1 min. min.

Ruský prezident Vladimir Putin v stredu na stretnutí o ruskom obrannom priemysle vyhlásil, že tamojšia vláda musí urobiť všetko, čo je v jej silách v záujme zabezpečenia všetkých prostriedkov potrebných pre vojakov bojujúcich na Ukrajine. Informujeme o tom podľa správy agentúry Reuters.

“Musíme čo najefektívnejšie využiť všetky naše administratívne zdroje na to, aby sme zabezpečili hlavnú potrebu – úspešné fungovanie našich jednotiek bojujúcich na fronte v rámci špeciálnej vojenskej operácie,” uviedol Putin na stretnutí, ktoré sa venovalo rozvoju ruského obranného priemyslu.

Vyjadrenie prišlo v čase, keď ruské vojenské jednotky postupujú na ukrajinskom fronte, pripomína Reuters.

Nový ruský minister obrany Andrej Belousov uviedol, že jednou z priorít Ruska je dosiahnuť víťazstvo v bojoch na Ukrajine s minimálnymi ľudskými stratami.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie