Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Ruský bombardér havaroval v horách Severného Osetska, posádka zahynula

V hornatej oblasti ruského Severného Osetska havaroval ruský bombardér Su-34. Pri nehode zomreli všetci členovia posádky, informovala agentúra TASS s odvolaním sa na ruské ministerstvo obrany. “Predbežnou príčinou leteckej nehody je technická porucha,” uviedlo ministerstvo. Lietadlo podľa neho havarovalo v odľahlej oblasti pri plánovanom výcvikovom lete. “Na zemi nie sú škody. Posádka zahynula,” stojí vo […]
Menej ako 1 min. min.

V hornatej oblasti ruského Severného Osetska havaroval ruský bombardér Su-34. Pri nehode zomreli všetci členovia posádky, informovala agentúra TASS s odvolaním sa na ruské ministerstvo obrany.

“Predbežnou príčinou leteckej nehody je technická porucha,” uviedlo ministerstvo. Lietadlo podľa neho havarovalo v odľahlej oblasti pri plánovanom výcvikovom lete. “Na zemi nie sú škody. Posádka zahynula,” stojí vo vyhlásení.

Severoosetské úrady následne agentúre TASS oznámili, že na palube boli dvaja piloti.

Bombardér Su-34 je nadzvukové dvojmiestne stíhacie lietadlo určené pre boj za každého počasia. Ruská armáda ich využíva aj v boji na Ukrajine, kam jej vojaci vpadli vo februári 2022.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie