Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Sme šokovaní, kam až zašla názorová nevraživosť medzi ľuďmi. Poľnohospodári a potravinári ostro odsúdili útok na premiéra Fica

Komora doplnila, že spoločnosti zároveň praje menej osočovania, nevraživosti a bezdôvodnej kritiky, na čom by mal pracovať každý jeden z nás.
Menej ako 1 min. min.

16.5.2024 (SITA.sk) – Poľnohospodári a potravinári ostro odsudzujú útok na predsedu vlády SR, ktorý je útokom na princípy demokracie a zároveň obrovskou ľudskou tragédiou. Uviedla to Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora (SPPK) vo svojom stanovisku.

„Akýkoľvek rozdielny politický názor, akékoľvek rozdielne zmýšľanie v našich rodinách, firmách a na verejnosti vieme a musíme vedieť povedať slušne s rešpektom voči našim oponentom. Sme šokovaní, kam až zašla názorová nevraživosť medzi ľuďmi. Včerajšia udalosť sa nemala stať,” uviedol Emil Macho, predseda SPPK s tým, že Robertovi Ficovi prajú skoré zotavenie.

Komora doplnila, že spoločnosti zároveň praje menej osočovania, nevraživosti a bezdôvodnej kritiky, na čom by mal pracovať každý jeden z nás.

SPPK zároveň dodala, že je mimoriadne znepokojená z medializovaných informácií, podľa ktorých sa mal útočník údajne nachádzať aj pred poľnohospodárskym družstvom v Dolnej Krupej počas aprílového výjazdového rokovania vlády SR. Kabinet na tomto mieste diskutoval aj o agropotravinárskych témach.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na premiéra Roberta Fica (fotografie)

Viac k témam: Predseda vlády, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej
Zdroj: SITA.sk – Sme šokovaní, kam až zašla názorová nevraživosť medzi ľuďmi. Poľnohospodári a potravinári ostro odsúdili útok na premiéra Fica © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie