Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Toto je najhoršie zo všetkých znamení zverokruhu. „Agresor a manipulátor“

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/KellyBoreson). Podľa astrológov je toto znamenie z dvanástich znamení zverokruhu mimoriadne nepríjemné a zlé. Ľudia narodení v tento deň môžu byť agresívni a manipulatívni. Ktoré znamenie zverokruhu to je? Astrológovia vybrali najhoršie znamenie zverokruhu. Čo o ňom hovoria hviezdy? Foto: shutterstock/KellyBoreson Ľudia narodení v tento deň sú často zastrašujúci a […]
Menej ako 1 min. min.

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/KellyBoreson).

Podľa astrológov je toto znamenie z dvanástich znamení zverokruhu mimoriadne nepríjemné a zlé. Ľudia narodení v tento deň môžu byť agresívni a manipulatívni. Ktoré znamenie zverokruhu to je?

Astrológovia vybrali najhoršie znamenie zverokruhu. Čo o ňom hovoria hviezdy? 
Foto: shutterstock/KellyBoreson

Ľudia narodení v tento deň sú často zastrašujúci a ostatní sa v ich blízkosti cítia nepríjemne a neisto.
Okrem toho sú ľudia v tomto znamení často emocionálne narušení, nabití negatívnou energiou, môžu byť agresívni a majú tendenciu manipulovať s ostatnými. Ktoré znamenie zverokruhu je najhoršie?

Najhoršie znamenie zverokruhu? Odborníci o tom nepochybujú

Každé z dvanástich znamení zverokruhu v horoskope má svoje dobré a zlé vlastnosti. Všetky sa podieľajú na osobnosti jednotlivých znamení, ovplyvňujú rozhodnutia, ktoré robíme, priebeh mnohých udalostí, ktoré nás v budúcnosti čakajú a to, ako nás vnímajú ostatní. Niektoré znamenia zverokruhu sú mimoriadne priateľské a jemné, zatiaľ čo iné sú skutočnými démonmi v ľudskej koži. Ich nedostatky dokážu znepríjemniť život sebe aj ostatným. Ľudia narodení v týchto znameniach zverokruhu sa stávajú majstrami intríg a lží. Odborníci na astrológiu o tom nepochybujú – jedno z dvanástich znamení zverokruhu je mimoriadne nepríjemné. Je nabité vlastnosťami, ktoré môžu v ostatných vzbudzovať strach. Ide o Ryby.

Astrológia definuje znamenie zverokruhu Ryby ako mimoriadne ťažké.
Foto: shutterstock/Gorbash Varvara

Najhoršie znamenie zverokruhu – Ryby

Podľa horoskopu je znamenie zverokruhu Ryby pod ochranou boha morí Neptúna. Osoby narodené v znamení Rýb môžu byť emocionálne, výbušné a mimoriadne nepredvídateľné, ako aj záhadné. Nikdy neviete, čo si naozaj myslia, svoje pocity skrývajú v sebe, navonok sa vedia skvele pretvarovať a vo vnútri skrývajú rôzne emócie. Často nad sebou strácajú kontrolu, môžu byť výbušní a vtedy je lepšie sa im vyhnúť. Radi sa hrajú na obeť a manipulujú so svojím okolím. Okrem toho vzbudzujú ľútosť a sympatie a ich príbuzní sa niekedy cítia nepríjemne a boja sa ich reakcií.

Aby sme neboli takí pesimistickí, treba poznamenať, že ryby majú aj svoje pozitívne vlastnosti. Veľmi sa pripútajú k svojim blízkym a dokážu pre nich veľa obetovať. Ryby sú orientované na rodinu a starajú sa o svojich blízkych. Napriek svojej zvláštnej povahe sú schopné bezhraničnej lásky, sú lojálne a verné.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Odhaľme top mužské vlastnosti podľa znamenia zverokruhu

Týždeň v bohatstve alebo s utiahnutým opaskom? Prezradíme vám, čo vás čaká

The post Toto je najhoršie zo všetkých znamení zverokruhu. „Agresor a manipulátor“ appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie