Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Viacero žien viní mága Copperfielda z nevhodného sexuálneho správania

Viac než desiatka žien viní amerického iluzionistu židovského pôvodu Davida Copperfielda z prípadov sexuálneho obťažovania, ku ktorým došlo v rokoch 1980 až 2014. Informuje o tom tlačová agentúra AFP a denník The Guardian. Copperfielda zo sexuálneho obťažovania a nevhodného správania obviňuje celkovo 16 žien. Niektoré z nich boli podľa svojich slov v čase incidentov neplnoleté a […]
Menej ako 1 min. min.

Viac než desiatka žien viní amerického iluzionistu židovského pôvodu Davida Copperfielda z prípadov sexuálneho obťažovania, ku ktorým došlo v rokoch 1980 až 2014. Informuje o tom tlačová agentúra AFP a denník The Guardian.

Copperfielda zo sexuálneho obťažovania a nevhodného správania obviňuje celkovo 16 žien. Niektoré z nich boli podľa svojich slov v čase incidentov neplnoleté a tri tvrdia, že tento mág ich pred sexuálnym stykom “nadrogoval”.

Copperfield (vlastným menom David Kotkin) akékoľvek previnenie odmieta a tvrdí, že nikdy sa voči žiadnym osobám nesprával nevhodným spôsobom. AFP požiadala o vyjadrenie Copperfieldových právnych zástupcov, tí však bezprostredne nereagovali.

Tento 67-ročný kúzelník obvineniam z nevhodného správania čelil už aj v minulosti. V roku 2018 istá žena uviedla, že ju tri desaťročia predtým “nadrogoval” a dopustil sa sexuálneho útoku voči nej. Copperfield to popiera.

Americká federálna prokuratúra v roku 2010 bez vznesenia obžaloby uzavrela dvojročné vyšetrovanie obvinení, podľa ktorých sa Copperfield ešte v roku 2007 dopustil znásilnenia.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie