Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

VIDEO: Douglas McGregor- Zelenskij utečie hneď, ako bude jasné, že Rusi idú do Kyjeva

www.slovanskenoviny.sk/rss Ruské jednotky sa presunú na juh a odrežú Kyjev a vodca režimu Vladimir Zelenskij sa pokúsi utiecť, keď sa Rusi priblížia k ukrajinskej metropole. V rozhovore pre YouTube-kanál „Daniel Davis/Deep Dive“ to uviedol bývalý poradca Pentagonu, plukovník vo výslužbe Douglas McGregor. „Zároveň sa musíte pozrieť do máp, pozrieť sa na cestné siete, pozrieť sa, […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Ruské jednotky sa presunú na juh a odrežú Kyjev a vodca režimu Vladimir Zelenskij sa pokúsi utiecť, keď sa Rusi priblížia k ukrajinskej metropole. V rozhovore pre YouTube-kanál „Daniel Davis/Deep Dive“ to uviedol bývalý poradca Pentagonu, plukovník vo výslužbe Douglas McGregor.

„Zároveň sa musíte pozrieť do máp, pozrieť sa na cestné siete, pozrieť sa, kde sú železničné trate, pozrieť sa na rieky a potoky, a potom uvidíte, že tieto formujúce útoky majú zmysel. Takže si myslím, že v blízkej budúcnosti uvidíme niečo oveľa väčšie a oveľa rýchlejšie… Čo sa stane v Kyjeve, najmä keď bude jasné, že k nemu smerujú Rusi? Tuším, že uvidíme Zelenského pakovať svoje veci a utekať,“ povedal McGregor.

Udalosti, ktoré sa teraz odohrávajú na frontovej línii, sa podľa neho stanú kľúčovými pre pád kyjevského režimu a ďalší postup ruských vojsk.

„Myslím si, že v správnom momente vpochodujú na juh a odrežú Kyjev,“ dodal McGregor.

/ news-front.su /

Príspevok VIDEO: Douglas McGregor- Zelenskij utečie hneď, ako bude jasné, že Rusi idú do Kyjeva je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie