Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

VIDEO Krajči ide v Matovičovych šľapajách a preráža dno: Občanov nazval dezolátmi, ktorí sa nechceli očkovať!

www.slovanskenoviny.sk/rss Ide po vzore svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča. Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí označil občanov SR, ktorí sa nechceli počas pandémie koronavírusu Covid-19 zaočkovať za dezolátov! Za dezolátov, ktorí uverili tomu, že pandémia v tom čase už skončila! Krajči ide v Matovičových šľapajách V hnutí OĽANO ide zrejme o obľúbené označenie Slovákov, keďže slovo […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Ide po vzore svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča. Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí označil občanov SR, ktorí sa nechceli počas pandémie koronavírusu Covid-19 zaočkovať za dezolátov! Za dezolátov, ktorí uverili tomu, že pandémia v tom čase už skončila!

Krajči ide v Matovičových šľapajách

V hnutí OĽANO ide zrejme o obľúbené označenie Slovákov, keďže slovo „dezolát“ s obľubou používa aj samotný Matovič či súčasný šéf Demokratov Jaroslav Naď.

Pandémia na Slovensku

Pandémia Covidu sa bez pochýb zapísala do dejín ľudstva, akou jedna z najhorších udalostí, ktorá nás postihla. Napriek jej katastrofickým dopadom, sa mnohým lídrom na svete podarilo s týmto nekompromisným súperom úspešnejšie bojovať, ako tandemu Matovič-Krajči-Heger.

Kým v iných krajinách poctivým prístupom, premyslenými krokmi a účinnými opatreniami, znižovali dopady na spoločnosť, tak u nás zomierali ľudia, ako na bežiacom páse. Na Slovensku počas pandémie Covidu-19 zomrelo vyše 22-tisíc občanov! A mnohí odborníci, lekári, politici ale aj bežní občania sa zhodujú, že za tak enormne vysoké číslo úmrtí, môže chaotický manažment vtedajšej vlády. Práve preto, sa manažmentom pandémie zaoberá aj Generálna prokuratúra, ktorá vedie vyšetrovanie.

ereport.sk

Príspevok VIDEO Krajči ide v Matovičovych šľapajách a preráža dno: Občanov nazval dezolátmi, ktorí sa nechceli očkovať! je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie