Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

VIDEO: „Toto byl atentát na člověka. Bagatelizovat ho slovy „postřelili“, je něčím proti čemu je třeba, aby všichni lidé ctící elementární pravdu, zásadně protestovali,“

www.slovanskenoviny.sk/rss Reagoval Václav Klaus na pokus o fyzickú likvidáciu predsedu slovenskej vlády Roberta Fica. Bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus sa vo štvtok 16. mája 2024 vyjadril k pokusu zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica (Smer-SSD). Viac vo videu: Prepis vyhlásenia Václava Klausa: Včera došlo na Slovensku k tragické události. Reagovali jsem rychle přáním Robertu […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Reagoval Václav Klaus na pokus o fyzickú likvidáciu predsedu slovenskej vlády Roberta Fica. Bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus sa vo štvtok 16. mája 2024 vyjadril k pokusu zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica (Smer-SSD).

Viac vo videu:

Prepis vyhlásenia Václava Klausa:

Včera došlo na Slovensku k tragické události. Reagovali jsem rychle přáním Robertu Ficovi, aby to s ním dobře dopadlo a aby se uzdravil. Zdá se, že to dnes vypadá tak, že nějaká naděje na uzdravení tady je.

Teď se však začínají dít jiné věci. Začíná se ukazovat, jak to někteří hodnotí. Jsem přesvědčen, že je třeba právě teď zásadně protestovat. Vynecháme úplně šílené výroky některých odpůrců Fica a vůbec zdravého rozumu, kteří používají hrubá slova, slova naprosto nedůstojná, ale s těmi já se zahazovat nebudu.

Mne dnes spíše zaujalo, že se v klíčových denících a televizních a rozhlasových kanálech šíří terminologie, která říká: „premiéra Fica postřelili“. Mne ono slovo postřelili zásadně pobuřuje. Postřelit se dá někoho omylem na honu. Toto však byl atentát na člověka, zásadní politický čin. Bagatelizovat ho slovy „postřelili“, je něčím proti čemu je třeba, aby všichni lidé ctící elementární pravdu, zásadně protestovali. Já jsem jedním z těch, kteří touto formou protestují.

Václav Klaus, 16. 5. 2024

Zdroj: klaus.cz / YouTube Institut Václava Klause / InfoVojna

Príspevok VIDEO: „Toto byl atentát na člověka. Bagatelizovat ho slovy „postřelili“, je něčím proti čemu je třeba, aby všichni lidé ctící elementární pravdu, zásadně protestovali,“ je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie