Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Vo Svrčinovci došlo k vážnej dopravnej nehode, maloletý chlapec utrpel zranenia po strete s nákladným autom (foto)

36-ročný vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom.
Menej ako 1 min. min.

11.7.2024 (SITA.sk) – V ranných hodinách došlo vo štvrtok 11. júla v obci Svrčinovec k vážnej dopravnej nehode na ceste I/11B, z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k stretu nákladného motorového vozidla zn. Man a maloletého chlapca.

Ako informovala hovorkyňa žilinskej krajskej polície Zuzana Šefčíková, chlapec utrpel zranenie, ktoré si vyžiadali jeho okamžitý prevoz do nemocnice. Na miesto bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy. 36-ročný vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

„Vodičovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Na miesto bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy. Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci. Ďalšie okolnosti a presné príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,” uviedla Zuzana Šefčíková.

Žilinská krajská polícia upozorňuje na predchádzanie tragédiám na cestách. Z toho dôvodu žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne a plne sa venovali vedeniu vozidla.

Viac k témam: Dopravná nehoda, žilinská polícia
Zdroj: SITA.sk – Vo Svrčinovci došlo k vážnej dopravnej nehode, maloletý chlapec utrpel zranenia po strete s nákladným autom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie