Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Vystřílím školu, hrozil agresor ve škole na Semilsku přes QR kódy. Policie zasáhla okamžitě

„Jde o mladíka mladšího 18 let. Při výslechu uvedl, že to byl celé pouze žert,“ uvedla Ivana Baláková, mluvčí libereckých policistů. Mladík si v každém případě zadělal na velké problémy, policie už zahájila úkony trestního řízení. ČTĚTE TAKÉ: Auto použil jako zbraň, vezl s sebou 11letého syna. Od soudu v Jablonci si odnesl pět let Je […]
Menej ako 1 min. min.

„Jde o mladíka mladšího 18 let. Při výslechu uvedl, že to byl celé pouze žert,“ uvedla Ivana Baláková, mluvčí libereckých policistů. Mladík si v každém případě zadělal na velké problémy, policie už zahájila úkony trestního řízení.

ČTĚTE TAKÉ: Auto použil jako zbraň, vezl s sebou 11letého syna. Od soudu v Jablonci si odnesl pět let

Je možné, že ho vyšetřovatelé budou stíhat pro nebezpečné vyhrožování. Jak zareaguje škola, zatím není jasné. Zástupce ředitelky CNN Prima NEWS sdělil, že se na pokyn policie nebudou k celé věci vyjadřovat.

Přestože policisté tvrdí, že podezřelého už mají, ve škole i v jejím okolí se ve čtvrtek ráno pohybovalo několik hlídek. Policisté mimo jiné kontrolovali zavazadla všech příchozích hned u vstupu do areálu.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Živili jste strašidelnou nenávist, je to vaše vina, vinili Ficovi lidé po atentátu na premiéra média a opozici

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie