Search in content
Post Type Selectors
Menu

Zázrak na ľade, píšu u susedov. Kanada sa rozpadla a nemožné sa stalo skutočnosťou

Po druhej tretine zápasu A-skupiny MS v hokeji medzi Rakúskom a Kanadou sa zdalo, že je o všetkom rozhodnuté. Obhajcovia titulu viedli 6:1, outsider však dokázal zázračne vyrovnať a poslal stretnutie do predĺženia. Tam už Kanaďania nezaváhali a o ďalšom bode rozhodli už po 15 sekundách. Remíza v riadnom hracom čase je však pre našich […]
Menej ako 1 min. min.

Po druhej tretine zápasu A-skupiny MS v hokeji medzi Rakúskom a Kanadou sa zdalo, že je o všetkom rozhodnuté. Obhajcovia titulu viedli 6:1, outsider však dokázal zázračne vyrovnať a poslal stretnutie do predĺženia. Tam už Kanaďania nezaváhali a o ďalšom bode rozhodli už po 15 sekundách. Remíza v riadnom hracom čase je však pre našich západných susedov obrovským úspechom. Web Kronen Zeitung píše o zázraku na ľade.