Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Železnice zastavili vlakovú dopravu. Jeden úsek bude odstavený až niekoľko dní

Vlaky na oravskej železničnej trati Kraľovany – Trstená jazdia tento týždeň s obmedzeniami. Pre výlukové práce na viacerých častiach medzi Dolným Kubínom a Trstenou ich počas niekoľkých dní nahrádza autobusová doprava. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) ju zabezpečila tradične miesto vlakov dotknutých úpravami infraštruktúry na jednotlivých úsekoch priebežne do štvrtka 13. júna. Upozornenie Cestujúci na Orave […]
Menej ako 1 min. min.

Vlaky na oravskej železničnej trati Kraľovany – Trstená jazdia tento týždeň s obmedzeniami. Pre výlukové práce na viacerých častiach medzi Dolným Kubínom a Trstenou ich počas niekoľkých dní nahrádza autobusová doprava. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) ju zabezpečila tradične miesto vlakov dotknutých úpravami infraštruktúry na jednotlivých úsekoch priebežne do štvrtka 13. júna.

Upozornenie

Cestujúci na Orave by mali počítať s možným meškaním vlakov.

 

V pondelok výluka zasiahla 6 vlakov

Pre výluku na 6-kilometrovom úseku Medzibrodie nad Oravou – Dolný Kubín v pondelok od rána v priebehu zhruba štyroch hodín nešlo šesť vlakov. Cestujúci mohli využiť náhradnú dopravu medzi Medzibrodím nad Oravou a Dolným Kubínom s dvoma zastávkami medzi nimi v rámci okresného mesta. Aj v nasledujúcich troch dňoch sa obmedzenia budú týkať šiestich vlakov denne.

Na úseku Oravský Podzámok – Dolný Kubín, ktorý má 10 kilometrov, v utorok 11. júna nebudú premávať spoje s odchodmi z Oravského Podzámku smerom na Kraľovany každé dve hodiny o 8:38, 10:38, 12:38, opačne z Dolného Kubína na Trstenú v rovnakom intervale o 9., 11. a 13. hodine. Náhradná preprava na trase Oravský Podzámok – Dolný Kubín zastaví medzi nimi na ďalších dvoch miestach v Dolnom Kubíne, v Medzibrodí nad Oravou nebude zastavovať.

V stredu 12. júna na 8-kilometrovom úseku Dlhá nad Oravou – Oravský Podzámok cestujúcich neodvezú vlaky, ktoré majú odchod z Oravského Podzámku do Trstenej 7:22, 9:21, 11:21 a z Dlhej nad Oravou spätne do Kraľovian 8:22, 10:22, 12:22. Trasa náhradnej dopravy vedie popri železnici z Dlhej nad Oravou cez Sedliacku Dubovú, Hornú Lehotu, Dolnú Lehotu do Oravského Podzámku.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah

Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

Vlaky budú jazdiť s výlukami až do štvrtka

Napokon, táto séria výlukových prác na oravskej železnici skončí vo štvrtok 13. júna na 10-kilometrovom úseku Trstená – Nižná. Autobus nahradia vlaky s odchodmi z Trstenej 7:42, 9:42, 11:42 a opačne z Nižnej 8:01, 10:01, 12:01. Trasa náhradnej dopravy medzi Trstenou a Nižnou prechádza cez Tvrdošín a jeho mestskú časť Krásna Hôrka.

Úsek Dolný Kubín – Oravský Podzámok – Dlhá nad Oravou má 18 kilometrov. Trať Kraľovany – Trstená má dĺžku 56 kilometrov, v Kraľovanoch sa napája na hlavnú trať Žilina – Košice.

The post Železnice zastavili vlakovú dopravu. Jeden úsek bude odstavený až niekoľko dní appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie