Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Zlá správa pre Slovákov: Cena potraviny, ktorú nájdeme v každej domácnosti, porastie

Používa sa často v kuchyni a variť bez neho je často veľmi náročné. Hovoríme totiž o olivovom oleji, ktorého cena je aktuálne veľmi vysoko a trhá všetky rekordy. O téme informoval denník Pravda. Dokonca to zašlo až do takého bodu, že táto surovina je najdrahšia za posledné desaťročia. Za posledný rok zdražela o približne 50 […]
Menej ako 1 min. min.

Používa sa často v kuchyni a variť bez neho je často veľmi náročné. Hovoríme totiž o olivovom oleji, ktorého cena je aktuálne veľmi vysoko a trhá všetky rekordy. O téme informoval denník Pravda.

Dokonca to zašlo až do takého bodu, že táto surovina je najdrahšia za posledné desaťročia. Za posledný rok zdražela o približne 50 centov. Na Slovensku je to dokonca nárast o 51 centov.

Svet hlási nedostatok olivového oleja. Zdroj: shutterstock.com/KLphotographer

Ak by sme sa pozreli na to, ako sa to prejavilo na cene v obchodoch, tak za olivový olej si priplácame približne o 3 eurá viac. Avšak, tam to nekončí a je veľmi pravdepodobné, že cena v najbližších mesiacoch ešte porastie.

Napriek tomu, že ceny olivového oleja sa na svetových trhoch neustále menia, obchody môžu výraznejšiemu zdražovaniu predísť tak, že si dopredu nakúpia dostatočné zásoby oleja.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah

Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

Na Slovensku sú ceny tiež vysoké

The post Zlá správa pre Slovákov: Cena potraviny, ktorú nájdeme v každej domácnosti, porastie appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie