Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Ako opraviť európske poľnohospodárstvo

Kandidáti politických strán v eurovoľbách majú rozdielne názory na to, či by EÚ mala pokračovať v plnení cieľov Európskej zelenej dohody v poľnohospodárstve. „Je to niečo, čo musíme robiť, ak chceme zachovať produkčnú schopnosť pôdy a mať čo jesť,“ hovorí v predvolebnej diskusii Martin Hojsík (Progresívne Slovensko) o cieľoch potravinovej stratégie Z farmy na stôl. […]
Menej ako 1 min. min.

Kandidáti politických strán v eurovoľbách majú rozdielne názory na to, či by EÚ mala pokračovať v plnení cieľov Európskej zelenej dohody v poľnohospodárstve.

„Je to niečo, čo musíme robiť, ak chceme zachovať produkčnú schopnosť pôdy a mať čo jesť,“ hovorí v predvolebnej diskusii Martin Hojsík (Progresívne Slovensko) o cieľoch potravinovej stratégie Z farmy na stôl.

Za jej pokračovanie je aj Michal Kiča (Demoktrati). „Najdrahšie potraviny budú tie, ktoré budeme musieť sami dovážať, keď stratíme schopnosť produkcie potravín,“ myslí si.

Ján Oravec, kandidujúci za SaS hovorí, že by Únia mala v zelených politikách dať dole nohu z plynu, pretože obsahujú veľa problematických návrhov pre farmárov.

Apple podcasty | Google podcasty | Spotify | PodBean | CastBox | Podcastaddict

EV 166/26/EPP

7. ročník, č. 37/2024

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie