Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Slovenský tréner Poľska pre HN: Varšava nemá ani tím, Hokej sa tu dostane do športových správ raz za mesiac

Poľská hokejová reprezentácia je po 22 rokoch opäť na scéne A-kategórie majstrovstiev sveta. Zarezonoval tento úspech v Poľsku? Registrujete zvýšený záujem v krajine o hokej? Je pravda, že v poslednom čase sa o hokeji začalo v Poľsku viac rozprávať, jeho popularita však rozhodne nie je nijako závratná. Vo večerných (športových) správach sa objaví hokej tak […]
Menej ako 1 min. min.

Poľská hokejová reprezentácia je po 22 rokoch opäť na scéne A-kategórie majstrovstiev sveta. Zarezonoval tento úspech v Poľsku? Registrujete zvýšený záujem v krajine o hokej?

Je pravda, že v poslednom čase sa o hokeji začalo v Poľsku viac rozprávať, jeho popularita však rozhodne nie je nijako závratná. Vo večerných (športových) správach sa objaví hokej tak raz za mesiac, čiže v rámci obľúbenosti sa nemôže rovnať s najsledovanejšími športmi. Teraz je to však viac sledované a verím, že do budúcnosti to bude mať pozitívny efekt a že to nebude len jednorazová záležitosť.

U našich severných susedov pôsobíte už desať rokov. Od sezóny 2014/2015 ste nepretržite trénerom klubu JKH GKS Jastrzebie a v roku 2020 ste sa stali aj koučom národného tímu. Napreduje podľa vás poľský hokej?

Napreduje hlavne liga. V jednom zápase môže na…

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie