Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Atentát na Roberta Fica je s největší pravděpodobností důsledkem záměrného extrémního rozdělení společnosti

Nejen všude v Evropě, ale i jinde je společnost extrémně rozdělena – a to nesrovnatelně víc než kdy jindy. Asi stěží bychom v posledních 70 – 80 letech hledali dobu, kdy byla společnost natolik rozdělená jako nyní. Atentát na Roberta Fica je tedy s velkou pravděpodobností důsledkem extrémní štvanice korporátních médií i opozice. Jde o […]
Menej ako 1 min. min.

Nejen všude v Evropě, ale i jinde je společnost extrémně rozdělena – a to nesrovnatelně víc než kdy jindy. Asi stěží bychom v posledních 70 – 80 letech hledali dobu, kdy byla společnost natolik rozdělená jako nyní.

Atentát na Roberta Fica je tedy s velkou pravděpodobností důsledkem extrémní štvanice korporátních médií i opozice. Jde o stejnou štvanici jakou pořádají po celém kolektivním Západě  „média jediné pravdy“ na politiky, kteří nezapadají do progresivistické názorové linky.

Jejich zpravidla konzervativní názory jsou odsuzovány jako „nedemokratické a extremistické,“ bez ohledu na to, že ještě před nějakými dvaceti lety se jednalo o názory zcela legitimní a víceméně mainstreamové.

A ani stávající situace mnohé „presstitutky“ nezmění a jedou si dál svoji „linku.“

Dnes jsem dokonce zaslechla komentář jisté slovenské „novinářky,“ která incident komentovala na Primě. Ta tvrdila, že je to neštěstí, protože útok vládu ještě víc posílí, což prý také opozici nepomůže.

Jednoduše tamní mediální žumpa se nedokáže zklidnit ani po takové události. To snad o situaci vypovídá nejlépe.

Ještě tak někdy před 15 lety  nebyla společnost tolik rozdělená, toto rozdělení započalo až později a v podstatě kopíruje dobu, kdy nastala cenzura jiných názorů – a zároveň prosazování „jediné pravdy“ ze strany „jediných správných“ médií.

Velkým zlem jsou samozřejmě také politické neziskovky, jejichž jediným zadáním je ve spolupráci s oněmi „správnými“ politiky a médii pořádat štvanice proti vybraným politikům bez ohledu na demokratické rozhodnutí ve volbách.

Situaci tím samozřejmě záměrně dále hrotí. Dění posledních čtyř let společnost postupně rozdělovalo ještě víc – a právě na Slovensku se zřejmě nyní projevilo.

Dalo se tedy očekávat, že jednou k něčemu podobnému dojde a nakonec Slovensko nemusí být v tomto směru poslední.

Aktuálně ještě není motiv pachatele údajně znám, ale známa je již identita pachatele.

Má jít o Juraje Cintulu, údajného místního 71letého básníka, který je příznivcem progresivistů a výsledek voleb ho velmi naštval.

Lví podíl tedy na útoku měla zřejmě i média a stávající politická opozice, i když na našich médiích tvrdí, že jde o „osamělého vlka.“

Možná právě nyní si konečně politici a média nejen v Evropě uvědomí, že další záměrné rozdělování společnosti podle hesla: „rozděl a panuj“ se může příště dotknout třeba i politika z druhé strany.

Aktuálně je Robert Fico v banskobystrické nemocnici na operaci. Nelze než doufat, že vše dobře dopadne a přát brzké uzdravení…

 

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie