Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Bratislavský parkovací systém má novinky: je medzi nimi je aplikácia či platba formou SMS

Systém Bratislavského parkovacieho asistenta (PAAS) má viacero noviniek. Medzi nimi nová mestská aplikácia PAAS, platba parkovného prostredníctvom SMS aj nové klientske miesto na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Novinkou je tiež možnosť predčasného ukončenia parkovacieho lístka. Informoval o tom hovorca Bratislavy Peter Bubla. Na donášku pizze v Bratislave zabudnite. Vallova parkovacia politika robí z vybraných zón […]
Menej ako 1 min. min.

Systém Bratislavského parkovacieho asistenta (PAAS) má viacero noviniek. Medzi nimi nová mestská aplikácia PAAS, platba parkovného prostredníctvom SMS aj nové klientske miesto na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Novinkou je tiež možnosť predčasného ukončenia parkovacieho lístka. Informoval o tom hovorca Bratislavy Peter Bubla.

Na donášku pizze v Bratislave zabudnite. Vallova parkovacia politika robí z vybraných zón nedostupné miesta

“S novou mestskou appkou PAAS nielen jednoducho uhradíte, predĺžite či skrátite parkovné, ale ak si s niečím nebudete vedieť rady, dostanete od mesta potrebnú podporu,” uviedol hovorca. K dispozícii je podľa neho zákaznícka podpora na infolinke, prostredníctvom emailu či osobne na klientskych miestach. Doplnil, že verejnosť už môže navštíviť aj nové klientske centrum na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Pri možnosti platby parkovného prostredníctvom SMS je potrebné zadať kód úseku parkovania, EČV vozidla, ktoré parkuje, a počet hodín parkovania (napríklad: 2035 XX123XX 1) a odoslať ju na číslo 2200. “Cena parkovania formou SMS, na rozdiel od platby prostredníctvom aplikácie či parkomatu, zahŕňa poplatky, ktoré si účtujú operátori,” poznamenal Bubla.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie