Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Bujarosť a chamtivosť

Na Wall Street panuje revúca bujarosť, keď na začiatku júna prepisovala historické maximá. Rast je tlačený nahor opäť najmä veľkými technologickými menami na čele s výrobcom čipov Nvidia, obľúbencom investorov do umelej inteligencie. Slováci sa zbavujú finančného kameňa okolo krku. Banky hlásia mimoriadne splátky s novými pravidlami Jej trhová kapitalizácia miestami prekročila tri bilióny dolárov, keď od začiatku […]
Menej ako 1 min. min.

Na Wall Street panuje revúca bujarosť, keď na začiatku júna prepisovala historické maximá. Rast je tlačený nahor opäť najmä veľkými technologickými menami na čele s výrobcom čipov Nvidia, obľúbencom investorov do umelej inteligencie.

Slováci sa zbavujú finančného kameňa okolo krku. Banky hlásia mimoriadne splátky s novými pravidlami

Jej trhová kapitalizácia miestami prekročila tri bilióny dolárov, keď od začiatku roka narástla o približne 150 percent a podieľa sa na takmer polovici rastu indexu S&P 500. Od prelomu rokov narástla Nvidia o približne veľkosť celej hodnoty Amazonu, pričom len za ostatných šesť týždňov narástla o ekvivalent trhovej kapitalizácie Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 46% na dočítanie.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie