Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Cez Čaputovú „neprejde“ nič: Dosluhujúca prezidentka vetovala ďalšiu prospešnú novelu zákona

www.slovanskenoviny.sk/rss Prezidentka SR Zuzana Čaputová v utorok vrátila Národnej rade (NR) SR na opätovné prerokovanie novelu zákona o ochrane prírody a krajiny. Informoval jej hovorca Martin Strižinec. Cez Čaputovú „neprejde“ nič Zákon predstavuje podľa prezidentky zásah do ochrany prírody a krajiny, a teda aj zásah do ústavou chráneného práva na priaznivé životné prostredie. Zákon prináša […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Prezidentka SR Zuzana Čaputová v utorok vrátila Národnej rade (NR) SR na opätovné prerokovanie novelu zákona o ochrane prírody a krajiny. Informoval jej hovorca Martin Strižinec.

Cez Čaputovú „neprejde“ nič

Zákon predstavuje podľa prezidentky zásah do ochrany prírody a krajiny, a teda aj zásah do ústavou chráneného práva na priaznivé životné prostredie. Zákon prináša významné zníženie ochrany pre dreviny, podľa Čaputovej hrozia ťažko zvrátiteľné a dlhodobé negatívne následky. Namieta tiež, že pri zákone sa nesplnili podmienky pre skrátené legislatívne konanie.

ereport.sk

Príspevok Cez Čaputovú „neprejde“ nič: Dosluhujúca prezidentka vetovala ďalšiu prospešnú novelu zákona je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie