Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Galaxy AI z neho spraví dokonalé zariadenie pre produktivitu a kreativitu. Samsung ukázal nový Z Fold 6

Samsung dnes ukázal už svoju šiestu generáciu skladateľných telefónov zo série Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. Počas podujatia Galaxy Unpacked v Paríži spoločnosť okrem nich ukázala aj nové hodinky Galaxy Watch 7 a Galaxy Watch Ultra, či slúchadlá série Galaxy Buds 3. Práve telefón Galaxy Z Fold 6 však bol tým najvýkonnejším zariadením, ktoré […]
Menej ako 1 min. min.

Samsung dnes ukázal už svoju šiestu generáciu skladateľných telefónov zo série Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. Počas podujatia Galaxy Unpacked v Paríži spoločnosť okrem nich ukázala aj nové hodinky Galaxy Watch 7 a Galaxy Watch Ultra, či slúchadlá série Galaxy Buds 3. Práve telefón Galaxy Z Fold 6 však bol tým najvýkonnejším zariadením, ktoré Samsung ukázal.

Hoci vrcholná novinka neprináša vysoké množstvo zmien, ako je to u lacnejšieho kompaktného modelu Z Flip 6, stále ide o vylepšenie, ktoré sa zameralo na hardvérové, ale aj softvérové zmeny. Práve využitie umelej inteligencie tak Galaxy Z Fold 6 premenilo na ideálne zariadenie pre produktivitu a kreativitu.

Navonok na nepoznanie

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 87% na dočítanie.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie