Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Korčok na hulváta zneužil atentát na Fica na kritiku vlády. Šutaj Eštok mu to poriadne vytmavil!

www.slovanskenoviny.sk/rss Neúspešný kandidát na prezidenta a bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok využil dnešnú šokujúcu udalosť, atentát na premiéra Fica nielen na to, aby si nahnal svojou „premúdrelosťou“ politické body, ale aj na, aby si kopol do vlády.  Je mu v podstate jedno, že spoločnosť sa po ohavnom čine otriasa v základoch. Korčok na hulváta […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Neúspešný kandidát na prezidenta a bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok využil dnešnú šokujúcu udalosť, atentát na premiéra Fica nielen na to, aby si nahnal svojou „premúdrelosťou“ politické body, ale aj na, aby si kopol do vlády. 

Je mu v podstate jedno, že spoločnosť sa po ohavnom čine otriasa v základoch.

Korčok na hulváta zneužil atentát na Fica na kritiku vlády

Korčok vo videu na sociálnej sieti kritizuje vládnych predstaviteľov, ktorí podľa jeho uváženia nerobia to čo majú. Kritizuje ich za postupy, ktoré by on zvolil úplne iné. Okrem toho sa pustil do ministra vnútra, ktorého podľa jeho slove je vidieť len na sociálnych sieťach.

Šutaj Eštok reaguje

Na tieto slová kritiky reaguje aj samotný minister vnútra Matúš Šutaj Eštok, ktorý to Ivanovi Korčokovi rázne objasnil: „Novozvolený prezident, zastupujúci predseda parlamentu, celá strana HLAS i ja osobne ako minister vnútra sme dnes prosili politikov, mienkotvorné osobnosti i médiá, aby prestali so šírením nenávisti. Pretože práve nenávisť sa dnes podpísala pod najčiernejší deň slovenskej demokracie – inak sa atentát na predsedu vlády označiť nedá. Niektorí túto výzvu pochopili viac, niektorí menej a Ivan Korčok ju nepochopil. Pozrite si toto jeho video a odpovedzte si na otázku, či tento človek naozaj chcel byť prezidentom Slovenskej republiky a či mu aspoň trochu dochádza, čo sa dnes stalo.

Odkaz pre neúspešného kandidáta na prezidenta: „Pán Korčok, spamätajte sa a pozrite sa do zrkadla, či práve Vaša prezidentská kampaň nebola náhodou tým, ktorá spolarizovanú slovenskú spoločnosť ešte viac rozdelila. Ešte raz všetkých prosím: pokoj, pokora a zmierenie. Nerozdúchavajme ohne nenávisti. Ich posledná obeť práve bojuje v nemocnici po atentáte o svoj život.“ píše Šutaj Eštok.

ereport.sk

Príspevok Korčok na hulváta zneužil atentát na Fica na kritiku vlády. Šutaj Eštok mu to poriadne vytmavil! je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie