Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Pri stabilizovanom stave ešte nie je vyhraté, vraví lekár. Premiéra podľa Pellegriniho čakajú najťažšie dni

Celý deň čakali novinári na aktuálne informácie o stave premiéra Roberta Fica pred Rooseveltovou nemocnicou v Banskej Bystrici. Bez súhlasu vlády však nemocnica nemôže konkrétnejšie informovať o stave pacienta. O všetkom dôležitom však plánujú priebežne informovať na ich facebookovej stránke. Informovala o tom riaditeľka nemocnice Miriam Lapuníková. Stalo sa tak po tlačovej konferencii zvoleného prezidenta […]
Menej ako 1 min. min.

Celý deň čakali novinári na aktuálne informácie o stave premiéra Roberta Fica pred Rooseveltovou nemocnicou v Banskej Bystrici. Bez súhlasu vlády však nemocnica nemôže konkrétnejšie informovať o stave pacienta. O všetkom dôležitom však plánujú priebežne informovať na ich facebookovej stránke. Informovala o tom riaditeľka nemocnice Miriam Lapuníková. Stalo sa tak po tlačovej konferencii zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho.

„Nemôžeme podávať bližšie informácie kvôli bezpečnosti premiéra. Môžeme však potvrdiť, že už je stabilizovaný a komunikuje. Teraz potrebuje hlavne pokoj,“ spresnila Lapuníková. Nemohla ani špecifikovať, koľko a aké zranenia mal. Potvrdila však, že komunikoval so svojimi príbuznými.

Bezpečnostná rada prijala opatrenia. Minister vnútra: Ak sa zistia pochybenia, nie som prilepený k stoličke

S Ficom sa bol osobne porozprávať aj Pellegrini. O čom rozhovor bol, neuviedol. „Bola to veľmi osobná a krátka komunikácia, premiér je veľmi unavený,“ prezradil.

V nemocnici napriek netypickej situácii prebiehal bežný pracovný deň, pri novinároch sa pristavovali aj pacienti. Niektorí popriali Ficovi skoré uzdravenie, prípadne boli zhrození zo situácie.

Kritický stav

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 64% na dočítanie.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie