Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

ŠBK Šamorín: striebro a bronz

Šamorínsky basketbalový klub dosiahol počas víkendu dva veľké úspechy. Družstvo do 11 rokov v zaplnenom Športcentre Samaria sa umiestnilo na treťom mieste, tím U13 obsadil striebornú priečku. Ženský basketbal má v našom meste svetlú budúcnosť! Pod vedením trénera Alberta Diósiho absolvovalo družstvo ŠBK Šamorín U13 finálový turnaj v Ružomberku. Družstvo hralo počas sezóny výborne. Celkovo […]
Menej ako 1 min. min.

Šamorínsky basketbalový klub dosiahol počas víkendu dva veľké úspechy. Družstvo do 11 rokov v zaplnenom Športcentre Samaria sa umiestnilo na treťom mieste, tím U13 obsadil striebornú priečku. Ženský basketbal má v našom meste svetlú budúcnosť!

Pod vedením trénera Alberta Diósiho absolvovalo družstvo ŠBK Šamorín U13 finálový turnaj v Ružomberku. Družstvo hralo počas sezóny výborne. Celkovo absolvovalo 29 zápasov a prehralo iba raz. V sobotu nestačilo na neskoršieho majstra Ružomberok.

Družstvo U11 prinieslo do nášho mesta basketbalovú horúčku, Športcentrum Samaria bol vďaka šamorínskym dievčatám zaplnený. Náš tím začal víkend tromi výhrami, následne prehral s Banskou Bystricou. V boji o druhé miesto mu chýbal proti CBK Košice iba jeden kôš… Šamorínčanky nakoniec skončili tretie.
The post ŠBK Šamorín: striebro a bronz appeared first on Mesto Šamorín – Somorja Város.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie