Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Velká Británie: Nová labouristická poslankyně vyzvala oběti muslimských znásilňovacích gangů, aby o násilí mlčely

Jak ve Velké Británii tak ve Francii nedávno proběhly předčasné parlamentní volby. V obou případech poněkud zvrácený volební systém zajistil, že se do parlamentu dostalo mnoho pochybných individuí. Například ve Francii je nyní v parlamentu několik členů vedení Antify, včetně ultralevičáka, který byl v minulosti stíhán za násilné činy. Mimo Antifáků se tam dostalo také […]
Menej ako 1 min. min.

Jak ve Velké Británii tak ve Francii nedávno proběhly předčasné parlamentní volby. V obou případech poněkud zvrácený volební systém zajistil, že se do parlamentu dostalo mnoho pochybných individuí.

Například ve Francii je nyní v parlamentu několik členů vedení Antify, včetně ultralevičáka, který byl v minulosti stíhán za násilné činy.

Mimo Antifáků se tam dostalo také několik velmi radikálních muslimů a Mélenchon, jehož uskupení má aktuálně nejvíc poslanců, tlačí na Macrona, aby jako premiérku jmenoval některou se zvolených  z černošek.

Nicméně většina evropských vládních politiků byla zvolením této sebranky nebývale nadšena, stejně jako v případě Velké Británie, kde vyhrálo něco velmi podobného jako ve Francii.

Ovšem opět i zde je třeba zdůraznit, že pro vítěznou stranu, která vyhrála jen díky špatnému volebnímu systému, u kterého nezáleží na počtu hlasů, hlasovalo pouhých 20% všech oprávněných voličů (a 30% z těch, kteří se k volbám vydali).

V podstatě tak 80% dospělých obyvatel Velké Británie labouristy nevolilo. Mezi labouristy se najde značný počet muslimů, včetně skutečných radikálů.

K nim zřejmě patří také labouristická poslankyně Naz Shahová, která nechvalně proslula sdílením příspěvku, v němž vyzvala oběti sexuálního zneužívání v Rotherhamu, aby zavřely ústa pro dobro rozmanitosti.

Šlo o nezletilé dívky ve věku 8 – 16 let, které byly oběťmi nechvalně známých pákistánských znásilňovacích gangů. Právě tato zrůda je zastrašovala a nabádala k tomu, aby o znásilňování mlčely a dál trpěly.

Nyní se stala novou poslankyní labouristů a v britském parlamentu složila přísahu na Korán, stejně jako další mohamedáni, jichž je nyní v britském parlamentu víc než kdykoli předtím (totéž platí samozřejmě i pro Francii)…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie