Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

VIDEO Premiér Fico predpovedal to, čo sa mu stalo: Už len čakám, kedy sa táto frustrácia pretaví do…

www.slovanskenoviny.sk/rss Deň 15. apríl 2024 si Slovensko zapamätá ako jeden z tých najčernejších vo svojej histórii. Nie čo do počtu nejakých obetí, ale toho, čo sa udialo. Atentát na premiéra Roberta Fica je niečo, čo sa zapíše do dejín Slovenska, na území ktorého sa predtým nikdy nič podobné nestalo. Prstom ukazuje aj na opozičné médiá Atentát […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Deň 15. apríl 2024 si Slovensko zapamätá ako jeden z tých najčernejších vo svojej histórii.

Nie čo do počtu nejakých obetí, ale toho, čo sa udialo. Atentát na premiéra Roberta Fica je niečo, čo sa zapíše do dejín Slovenska, na území ktorého sa predtým nikdy nič podobné nestalo.

Prstom ukazuje aj na opozičné médiá

Atentát na premiéra Roberta Fica je niečo, nad čím zostáva zdravý rozum stáť. Ak si ale zoberieme, aké nálady sú v našej spoločnosti, ako štvala opozícia ľudí na námestiach voči koalícii, tak sa niečo podobné možno aj dalo očakávať. Samotný premiér Robert Fico sa vo videu pred približne mesiacom zamýšľal nad atmosférou v našej spoločnosti, ktorá je spôsobená tým, že parlamentné aj prezidentské voľby vyhrala koalícia, čo opozícia nesie veľmi ťažko a hucká ľudí aby niečo robili a ukázali svoju nespokojnosť. Je až mrazivé pozrieť si slová, ktoré vtedy vyslovil Robert Fico, pretože sú akousi predzvesťou toho, čo sa udialo včera, 15. mája.

„Už len čakám, kedy sa táto frustrácia, tak intenzívne prehlbovaná Denníkom N, SME-čkom či aktualitami pretaví do vraždy niektorého z popredných vládnych politikov,“ povedal 10. apríla sťa by Prorok Rak z rozprávky Pavla Dobšinského. „A to nepreháňam ani milimeter,“ povedal Fico, ktorý vtedy určite ani len netušil, ako rýchlo sa jeho čierna predpoveď naplní, ba že obeťou atentátu, ktorá našťastie prežila, bude on sám! Tieto a ďalšie médiá, podľa neho, totiž doslova nabádajú progresívneho voliča, aby bol hulvátsky a agresívny.

„Osoby z verejného života podporujúce Petra Pellegriniho, ako napr. pána Végha či Rytmusa verejne popravujú na výstrahu len preto, lebo si dovolia mať iný názor len preto, aby sa po prehre v parlamentných a prezidentských voľbách, preboha, neobjavila tretia prehra, aby každý s vlastným názorom vedel, čo ho čaká, ak nebude voliť ako si želá Čaputová, Šimečka, Ódor či Korčok,“ hovorí ďalej Robert Fico a dodáva, že pred prezidentskými voľbami robili referendum o jeho vláde a o ňom samotnom, ako najvyššiu formu priamej demokracie. „A keď prehrali, už to nebolo referendum, ale tvrdenie, že prezidentský palác sme prepadli mačetami, a Čaputovej ukradli korunku z jej vlastnej hlavy,“ pridáva vo videu premiér Robert Fico.

ereport.sk

Príspevok VIDEO Premiér Fico predpovedal to, čo sa mu stalo: Už len čakám, kedy sa táto frustrácia pretaví do… je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie