Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Žiadna obrana nedokáže stopercentne zabrániť útoku nepriateľa, reaguje Šutaj Eštok na ruský útok v Kyjeve

Žiadna obrana, žiadne zbrane sveta nedokážu stopercentne zabezpečiť, aby sa cieľom nepriateľa nestal aj objekt ako detská nemocnica. Podobných hrôz môže byť ešte veľa, pokiaľ sa vojna na Ukrajine neskončí a nedosiahne sa prímerie. Uviedol to minister vnútra Matúš Šutaj Eštok na sociálnej sieti v súvislosti s utorkovým ruským útokom na nemocnicu v Kyjeve. Ukrajinská […]
Menej ako 1 min. min.

Žiadna obrana, žiadne zbrane sveta nedokážu stopercentne zabezpečiť, aby sa cieľom nepriateľa nestal aj objekt ako detská nemocnica. Podobných hrôz môže byť ešte veľa, pokiaľ sa vojna na Ukrajine neskončí a nedosiahne sa prímerie. Uviedol to minister vnútra Matúš Šutaj Eštok na sociálnej sieti v súvislosti s utorkovým ruským útokom na nemocnicu v Kyjeve.

Ukrajinská vláda vyčlenila financie na renováciu Ruskom zničenej detskej kliniky

“Tieto strašné veci sa skončia vtedy, keď sa na Ukrajine prestane bojovať. Čím skôr sa tak stane, tým lepšie. Hľadanie spravodlivého mieru za rokovacím stolom je hľadanie riešenia bez takých obetí, ako boli v detskej nemocnici,” zdôraznil Šutaj Eštok.

Ako podotkol, vojna je nielen o smrti státisícov vojakov na fronte, ale aj nevinných civilistov vrátane detí. “Toto prináša každý vojenský konflikt zo svojho princípu, ktorým je vzájomné zabíjanie a ničenie,” objasnil minister s tým, že čím dlhšie sa bude bojovať, tým viac bude obetí.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie