Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Ztuhlý Biden hitem internetu: V tančícím davu stál jako sloup, lidé spekulují o jeho zdraví

Juneteenth je americký svátek, který připomíná konec otroctví ve Spojených státech. Oficiálně připadá na 19. června, ale oslavy probíhají už dříve. V pondělí se na půdě Bílého domu uskutečnil koncert, během kterého vystoupily zpěvačky Gladys Knight a Patti LaBelle a rapper Doug E. Fresh. Nejvíce pozornosti na sebe ale strhl prezident Biden, uvedl deník Daily […]
Menej ako 1 min. min.

Juneteenth je americký svátek, který připomíná konec otroctví ve Spojených státech. Oficiálně připadá na 19. června, ale oslavy probíhají už dříve. V pondělí se na půdě Bílého domu uskutečnil koncert, během kterého vystoupily zpěvačky Gladys Knight a Patti LaBelle a rapper Doug E. Fresh. Nejvíce pozornosti na sebe ale strhl prezident Biden, uvedl deník Daily Mail.

ČTĚTE TAKÉ: Nejen Trump. U soudu je i Bidenův syn, za mříže ho může dostat kokain i neplacení daní

Zatímco se viceprezidentka Kamala Harrisová a další návštěvníci koncertu pohybovali do rytmu hudby, on zůstal po určitou chvíli nehybně stát, poznamenal deník The Telegraph. Znepokojivého chování si poté všiml Philonise Floyd, bratr zesnulého George Floyda, který prezidenta chytil za rameno a začal s ním komunikovat.

Celý „prezidentův zásek“ zachytily kamery a video nyní kraluje sociálním sítím. Lidé v komentářích se dohadují, zda Biden netrpí demencí, o čemž se už v minulosti spekulovalo.

K tomuto podezření nyní přispěl i nesrozumitelný projev, který prezident během slavnosti pronesl. „Ví, že ztráta… ví…, že naše svoboda nemůže být nikdy zajištěna,“ zamotával se Biden do svých slov.

Během souvislé části projevu ale řekl, že černá historie je americká historie a on bude pokračovat v boji za práva černochů, i když někteří političtí vůdci podle něj pracují na odebrání jejich těžce vydobytých svobod. „Tento den nám připomíná, kolik pekelné práce máme ještě před sebou,“ citovala prezidenta agentura Reuters.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Morbidně obézní miss Alabamy? Nezdravý příklad dětem, píší lidé. Poslala jim laskavý vzkaz

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie