Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

​Shrek sa vracia. Po 16 rokoch príde do kín piaty diel o zelenom zlobrovi

Fanúšikovia zeleného zlobra Shreka, jeho manželky Fiony a urečneného oslíka sa môžu začať tešiť. Ako na sieti X potvrdilo filmové štúdio DreamWorks Animation, po 16 rokoch príde do kín piaty diel Shrekových príbehov s plánovanou premiérou 1. júla 2026, napísal spravodajský portál BBC News. Not too Far, Far Away… @Shrek 5 is coming to theaters […]
Menej ako 1 min. min.

Fanúšikovia zeleného zlobra Shreka, jeho manželky Fiony a urečneného oslíka sa môžu začať tešiť. Ako na sieti X potvrdilo filmové štúdio DreamWorks Animation, po 16 rokoch príde do kín piaty diel Shrekových príbehov s plánovanou premiérou 1. júla 2026, napísal spravodajský portál BBC News.

V anglickom znení hlavnej postavy opäť nahovorí Mike Myers, Eddie Murphy a Cameron Diazová. Zápletka novej snímky ale zatiaľ nebola zverejnená a známe nie je ani to, či sa v príbehu objaví kocúr v topánkach, ktorého v origináli nahovoril Antonio Banderas.

Prvý film s názvom Shrek mal premiéru v roku 2001 a získal Oscara za najlepší celovečerný animovaný film. V roku 2004 nasledoval Shrek 2, o tri roky neskôr Shrek Tretí a v roku 2010 do kín doputoval zatiaľ posledný celovečerný film Shrek: Zvonec a koniec.

Kocúr sa medzičasom objavil v dvoch samostatných filmoch – Kocúr v topánkach z roku 2011 a Kocour v topánkach: Posledné želanie (2022). A Eddie Murphy minulý mesiac v rozhovore pre portál Collider naznačil, že vlastný film by mohol dostať aj jeho oslík s ostrým jazykom.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie