Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Tragédie v Opavě: V jezeře se utopil šestnáctiletý chlapec, hasiči cestou havarovali

„Chlapec se s kamarády koupal. Okolo 16:30 se ze zatím neznámých důvodů ponořil pod hladinu a ztratil se. Svědkům se jej podařilo ve vodě najít a vytáhnout na břeh. Tam jej začali resuscitovat,“ řekl mluvčí policie. ČTĚTE TAKÉ: Bouře zabíjely v Belgii. Padající větev usmrtila dítě v kočárku, matka se nestačila schovat Dodal, že na místo […]
Menej ako 1 min. min.

„Chlapec se s kamarády koupal. Okolo 16:30 se ze zatím neznámých důvodů ponořil pod hladinu a ztratil se. Svědkům se jej podařilo ve vodě najít a vytáhnout na břeh. Tam jej začali resuscitovat,“ řekl mluvčí policie.

ČTĚTE TAKÉ: Bouře zabíjely v Belgii. Padající větev usmrtila dítě v kočárku, matka se nestačila schovat

Dodal, že na místo vyrazili i hasiči s vozíkem, na kterém měli člun. „Jeli se zapnutými majáky. Při průjezdu jednou křižovatkou ale měli nehodu. Dvaadvacetiletý muž pravděpodobně sirénu neslyšel, vjel do křižovatky na zelenou a narazil do vozíku s člunem,“ řekl Černohorský.

Hasiči pak prý vozík odpojili. Nechali jej na místě a pokračovali k jezeru. „Tam dorazili už v době, kdy byl chlapec nějakou dobu na břehu a dostával první pomoc. Hasiči na místě zůstali. Na místo nehody se vrátil jen řidič vozu,“ poznamenal mluvčí.

Opavští policisté nyní zjišťují okolnosti obou událostí. Hledají případné svědky nehody hasičského vozu. „Prověřujeme i tonutí mladíka, který po převozu do nemocnice zemřel,“ uvedl Černohorský.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Děsivá nehoda na Strakonicku. Řidička smetla skupinu cyklistů včetně dětí. Zasahoval vrtulník

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie